Scholen die door ons begeleid worden

Basis Onderwijs

Naam School adressorteerpictogram contactpersoon
Buizingen VS - Kleuter De Buiteling

Kleutersbaan 21 , 1501 BUIZINGEN

Helga Van Rhode
Huizingen GS - Lager A. Vaucampslaan 80, 1654 HUIZINGEN Joachim Kindt
Huizingen GS - Kleuter A. Vaucampslaan 80, 1654 HUIZINGEN Adinda Broeckaert
Bever GS - Lager Akrenbos Akrenbos 71a, 1547 BEVER Peggy Villé
Halle - De Winde De Winde

Albertstraat 2, 1500 Halle

Ingeborg Jans
Dworp GS - Lager Alsembergsesteenweg 569, 1653 DWORP Femke Debusscher
Dworp GS - Kleuter Alsembergsesteenweg 569, 1653 DWORP Helga Van Campenhout
Sint-Pieters-Leeuw VS - Lager St Lutgardis Arthur Quintusstraat 45, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW Pascale Van de Perre
Sint-Pieters-Leeuw VS - Kleuter St Lutgardis Arthur Quintusstraat 45, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW Eveline Balduck
Lot GS - Kleuter Blokbos Beerselsestraat 2, 1651 LOT Helga Van Campenhout
Lot GS - Lager Blokbos Beerselsestraat 2, 1651 LOT Femke Debusscher
Pepingen VS - Lager Harten Troef Boekhoutstraat 1, 1670 PEPINGEN Peggy Villé
Pepingen VS - Kleuter Harten Troef Boekhoutstraat 1, 1670 PEPINGEN Eveline Balduck
Gooik VS - Kleuter De Bron Bronnenweg 2, 1755 GOOIK Kris Van Horebeek
Gooik VS - Lager De Bron Bronnenweg 2, 1755 GOOIK Pascale Van de Perre
Alsemberg VBS - Lager St. Viktor Brusselsesteenweg 20, 1652 ALSEMBERG Liliane Moeyersoons
Alsemberg VBS - Kleuter St. Viktor Brusselsesteenweg 20, 1652 ALSEMBERG Kris Van Horebeek
Alsemberg GS - Lager De Springveer Brusselsesteenweg 77_b, 1652 ALSEMBERG Joachim Kindt
Alsemberg GS - Kleuter De Springveer Brusselsesteenweg 77_b, 1652 ALSEMBERG Adinda Broeckaert
Kester VS - Lager De Ham 2, 1755 KESTER Liliane Moeyersoons
Kester VS - Kleuter De Ham 2, 1755 KESTER Liliane Moeyersoons
Vlezenbeek VS - Lager Ave-Maria Dorp 48, 1602 VLEZENBEEK Pascale Van de Perre
Vlezenbeek VS - Kleuter Ave-Maria Dorp 48, 1602 VLEZENBEEK Eveline Balduck
Ruisbroek VS - Lager Jan Ruusbroeck Fabriekstraat 3, 1601 RUISBROEK Lien Lievens
Ruisbroek VS - Kleuter Jan Ruusbroeck Fabriekstraat 3, 1601 RUISBROEK Annelies Vangossum
Rode VS - Kleuter De Hoek Gehuchtstraat 170, 1640 SINT-GENESIUS-RODE Helga Van Campenhout
Rode VS - Lager De Hoek Gehuchtstraat 170, 1640 SINT-GENESIUS-RODE Liliane Moeyersoons
Sint-Pieters-Leeuw VS - Lager St Stevens Gustave Gibonstraat 1_A, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW Pascale Van de Perre
Sint-Pieters-Leeuw VS - Kleuter St Stevens Gustave Gibonstraat 1_A, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW Adinda Broeckaert
Halle VS - Lager HH St Rochus Halleweg 220, 1500 HALLE Anthony Goemaere
Halle VS - Kleuter HH St Rochus Halleweg 220, 1500 HALLE Nadine D'Hauwer
Halle VS - Kleuter HH Centrum Handbooghof 10, 1500 HALLE Nadine D'Hauwer
Halle VS - Lager HH Centrum Handbooghof 10, 1500 HALLE Anthony Goemaere
Lembeek VS - Kleuter Sancta Maria Heerweg 75, 1502 LEMBEEK Ingeborg Jans
Beersel VS - Lager St. Viktor Hoogstraat 52, 1650 BEERSEL Lien De Saegher
Beersel VS - Kleuter St. Viktor Hoogstraat 52, 1650 BEERSEL Eveline Balduck
Sint-Pieters-Leeuw VS - Lager Don Bosco Jules Sermonstraat 15, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW Femke Debusscher
Sint-Pieters-Leeuw VS - Kleuter Don Bosco Jules Sermonstraat 15, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW Annelies Vangossum
Herne VS - Lager De Bloesem Kapellestraat 18, 1540 HERNE Peggy Villé
Herne VS - Kleuter De Bloesem Kapellestraat 18, 1540 HERNE Nadine D'Hauwer
Bellingen VS - Lager Spring in't veld Kareelstraat 19, 1674 BELLINGEN Anthony Goemaere
Bellingen VS - Kleuter Spring in't veld Kareelstraat 19, 1674 BELLINGEN Adinda Broeckaert
Essenbeek VS - Kleuter HH College

Kasteelstraat 122 , 1500 HALLE

Helga Van Rhode
Essenbeek VS - Lager HH College

Kasteelstraat 122 , 1500 HALLE

Lien De Saegher
Bever GS - Lager Kerkhove Kerkhove 14, 1547 BEVER Peggy Villé
Bever GS - Kleuter Kerkhove Kerkhove 14, 1547 BEVER Helga Van Rhode
Dworp VS - Lager Sint-Viktor Kerkstraat 3, 1653 DWORP Lien De Saegher
Dworp VS - Kleuter Sint-Viktor Kerkstraat 3, 1653 DWORP Nadine D'Hauwer
Rode VS - Lager OLV Kloosterweg 1, 1640 SINT-GENESIUS-RODE Femke Debusscher
Rode VS - Kleuter OLV Kloosterweg 1_B, 1640 SINT-GENESIUS-RODE Helga Van Rhode
Lennik VS - Lager De Kleine Prins Kroonstraat 40, 1750 LENNIK Liliane Moeyersoons
Lennik VS - Kleuter De Kleine Prins Kroonstraat 40, 1750 LENNIK Eveline Balduck
Halle VS - Lager 1 Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Lien Lievens
Halle VS - Lager 2 Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Lien Lievens
Halle VS - Kleuter Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Kris Van Horebeek
Lennik VS - Lager St Godelieve Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK Lien De Saegher
Lennik VS - Kleuter St Godelieve Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK Helga Van Campenhout
Herfelingen GS De Regenboog Steenweg Asse 162, 1540 HERFELINGEN Annelies Vangossum
Drogenbos GS De Wonderwijzer Steenweg op Drogenbos 252, 1620 DROGENBOS Pascale Van de Perre
Lembeek VS - Lager Sancta Maria Stevens-de Waelplein 13, 1502 LEMBEEK Liliane Moeyersoons
Halle VS College Vondel 41, 1500 HALLE Lien De Saegher

Buitengewoon Lager Onderwijs

Naam School adressorteerpictogram contactpersoon
Alsemberg BuO Sint-Victor Brusselsesteenweg 20, 1652 ALSEMBERG Joachim Kindt
Vlezenbeek BuO Inkendael Inkendaalstraat 1, 1602 VLEZENBEEK Ingeborg Jans
Halle BuO - Basisaanbod Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Lien Lievens

Secundair Onderwijs

Naam School adressorteerpictogram contactpersoon
Sint-Victorinstituut -Bovenbouw Brusselsesteenweg 20, 1652 ALSEMBERG
Alsemberg VS - SO A.E.G. - Sint-Victor Brusselsesteenweg 20, 1652 ALSEMBERG Kristien Cornelis
Lembeek VS - SO Sancta Maria Heerweg 77, 1502 LEMBEEK Annelies Walravens
Roosdaal VS Immaculata Maria Kapelleweide 5, 1760 ROOSDAAL Kristien Cornelis
Rode VS - SO OLV Kloosterweg 1, 1640 SINT-GENESIUS-RODE Kristien Cornelis
Halle VS - 3de tot 7de jaar BSO Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Betty Van Wiele
Halle VS - 1°graad A en B Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Soetkin Vindevoghel
Halle VS - 3de graad Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Annelies Walravens
Halle VS - 2de graad Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Sara De Maeyer
Halle VS - ASO/TSO - 3°graad H.Hart-College Parklaan 7, 1500 HALLE Jozefien Lemaire
Halle VS - 1ste graad H.Hart-College Parklaan 7, 1500 HALLE Inez Taelemans
Halle VS - BVL+BSO+1B H.Hart-College Parklaan 7, 1500 HALLE Mieke Van Damme
Halle VS - ASO/TSO - 2° graad H.Hart-College Parklaan 7, 1500 HALLE Jozefien Lemaire
Lennik VS - 1ste graad SO St. Godelieve Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK Eliane Devos
Lennik VS - 2de en 3de graad SO St. Godelieve Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK Soetkin Vindevoghel

Buitengewoon Secundair Onderwijs

Naam School adressorteerpictogram contactpersoon
Halle BuSO Don Bosco Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Sven Timmermans

Centrum Leren & Werken

Naam School adressorteerpictogram contactpersoon
Don Bosco Technisch Instituut DB Deeltijds Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE Nina Feyaerts
Javascript is required to view this map.